http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/vwy4sv6h2qfjtwnq.jpg V kádri Iuventy Michalovce bude aj v sezóne 2018/2019 pôsobiť Patrícia Wollingerová. Kapitánka a líderka tímu sa v týchto dňoch dohodla na novom ročnom kontrakte. Spolu s ňou sa na novej zmluve dohodla aj talentovaná slovenská juniorská reprezentantka Adriana Holejová.

„Sme veľmi radi, že sa nám Patríciu podarilo udržať v klube aj pre sezónu 2018/2019. Predĺženie zmluvy s ňou bola pre nás priorita. V posledných sezónach patrila k najväčším oporám. Budeme radi, keď bude naďalej platnou hráčkou tímu,“ podotkol športový riaditeľ Iuventy Radoslav Kozlov.

Spolu s ňou došlo k predĺženiu zmluvy aj s talentovanou Adrianou Holejovou. Tá sa takisto dohodla na ročnom kontrakte. „Adriana nás počas minulej sezóny, či už výkonmi v ženskom tíme alebo v doraste presvedčila, že by mohla byť časom platnou oporou tímu. Osobne si myslím, že túto hráčku môže tréner používať ako na post spojky, tak aj na post krídla. Je veľkou výhodou ak je hráčka univerzálna. Veríme, že jej čas na palubovke bude každým zápasom narastať a postupne sa zaradí medzi lídrov tímu,“ zdôrazňuje Kozlov na margo podpísania zmluvy so slovenskou juniorskou reprezentantkou.

Zdieľaj

Prečítané: 431x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max