http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/e85hs08vjnu72z7h.JPG Mladšie dorastenky michalovskej Iuventy prehrali v zápase 17. kola najvyššej súťaže na pôde HK Slovan Duslo Šaľa o tri góly 28:31. Tréner Marcel Vaľo mal k dispozícii iba sedem hráčok, ktoré zdatne odolávali favoritovi bojujúcemu o medailu. Iuventa síce nezachytila úvod, keď prehrávala v desiatej minúte 0:6, no potom sa jej hráčky vrátili do zápasu. V prvom polčase viackrát znížili na tri či štyri góly, nakoniec ale prvú tridsiaťminútovku prehrali 13:19. V 48. minúte sa im však podarilo znížiť na rozdiel jedného gólu (23:24), na obrat im už ale sily neostali. Nakoniec pri Váhu prehrali 28:31, no výkonom určite nezaostali za očakávaním. Okrem brankárky Hatalovej sa do streleckej listiny zapísala každá jedna hráčka. Po šesť gólov zaznamenali Veronika Duranková a Sára Sabolová, po päť pridali Daniela Marcinčáková a Viktória Gajdošová. Zverenky trénera Marcela Vaľa sa najbližšie predstavia doma, keď v zápase 18. kola privítajú v nedeľu 22. apríla o 11.30 celok HC Sporta Hlohovec/Šurany.

HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 31:28 (19:13)
Pok. hody: 6/4 - 4/2, vylúčené: 1 - 3. Rozhodovali: R. Sivák a Haščík, 100 divákov.
IUVENTA: Hatalová - Romančáková 2, D. Holejová 4/2, Marcinčáková 5, Duranková 6, Gajdošová 5, Sabolová 6.