http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/ot5xcaah33nwp838.jpg Hádzanou vytvárame lepší Zemplín. Hádzanou ľudí spájame a bavíme! Pre našich fanúšikov pripravujeme kvalitné športové podujatia. Priestor, kde sa môžu prísť zabaviť a oddýchnuť si od bežného života. Priestor, kde sa môžu stretnúť s priateľmi a rodinou. Priestor, kde môžu spoznať nových ľudí a nadviazať nové priateľstvá. Nechceme, aby sa naša mládež bezcieľne túlala po uliciach, kde na ne číhajú výstrahy dnešnej doby (bary, drogoví díleri, kasína a herne). Nechceme, aby bola naša mládež nalepená na telefónoch, tabletoch, či počítačoch. Chceme mládež zdravú a veselú. Chceme cieľavedomú mládež, ktorá má svoje sny a ide si za nimi.

Aj tieto slová môžete vidieť v poslaní, ktoré uverejňuje Iuventa Michalovce na svojej internetovej stránke a v budúcnosti ho nájdete aj v útrobách haly. „S touto myšlienkou som prišiel ja, keď som zistil, že v klube nič také nemáme podotýka športový riaditeľ Iuventy Radoslav Kozlov, ktorý k poslaniu oslovil viacerých činovníkov v klube.

Športový riaditeľ Iuventy Radoslav Kozlov sa pri tvorbe poslania inšpiroval Stephenom R. Coveym

„Pri tvorbe poslania Iuventy Michalovce som sa inšpiroval pánom Stephenom R.Coveym, ktorého inštitútom prešlo mnoho svetovo uznávaných organizácii. Poslanie Iuventy Michalovce je akýmsi základným kameňom tejto organizácie. Vyjadruje základnú identitu nás ako klubu. Je to v podstate odpoveď na otázku prečo sme tu? A akým spôsobom chceme prispieť k chodu tohto sveta. Je to prierez myšlienok vedenia klubu, hlavného sponzora, ďalších sponzorov, či všetkých trénerov v klube, s ktorými som sa o poslaní rozprával. Verím, že takto bude ľahšie aj pre širšiu verejnosť pochopiť čím Iuventa Michalovce v skutočnosti je.“ 

Zdieľaj

Prečítané: 547x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max