http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/k8uawcyszedmqfsf.jpg Hádzanárky HK Slovan Duslo Šaľa začnú letnú prípravu na nadchádzajúcu sezónu v pondelok 13. júla. Pod vedením staronového trénera Michala Lukačína sa po necelom týždni presunú na sústredenie na Skalku. V kádri bronzového tímu uplynulej sezóny však už nebude univerzálna spojka Dominika Kodajová.

"Mala by pôsobiť v rakúskom Stockerau," uviedol pre agentúru SITA sekretár šalianskeho klubu Ladislav Kovács a k ďalšiemu pohybu v kádri poznamenal: "S pivotkou Martinou Tulipánovou sme neobnovili zmluvu, pokračovať bude v prvoligovej Sporte Hlohovec. Spojka Sofia Demajová dostane šancu zotrvať v našom družstve, ak sa uchytí a presvedčí svojimi výkonmi. Do prípravy sa zapoja aj dorastenky Tisajová, Perczeová, Špendlová a zrejme Csadiová."

Šaliansky dres si už nebude obliekať ani reprezentačná krídelníčka Réka Bíziková, ktorá odišla do maďarského prvoligového tímu Mosonmagyaróvári KC SE. Do Maďarska mala ísť aj jej sestra Boglárka Bíziková, v súvislosti s ňou sa spomínal návrat do Budaorsu, ale napokon bude aj v nasledujúcom ročníku tvoriť hru HK Slovan Duslo, ktorý si v príprave zmeria sily aj so zahraničnými súpermi (Minsk, Togliatti, Mosonmagyaróvár).

SITA

Zdieľaj

Prečítané: 879x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max