http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/c63347ojtdvy4en4.JPG Hádzanárky HK Slávia Partizánske pôjdu do nadchádzajúcej sezóny 2014/2015 posilnené aj o dve hráčky zo zahraničia. Dres bronzového tímu uplynulého ročníka národného play-off si oblečie dvojica Srbiek. Silvana Vasičová naposledy pôsobila v tureckom Kastamonu Arac Belediyespor, ide o 23-ročnú ľavú spojku. Lidija Radovanovičová je o tri roky staršia stredná, prípadne ľavá spojka, ktorá prichádza zo srbského RK Kučevo.

"Obe sa u nás pripravujú od 1. augusta, absolvovali s nami aj turnajové vystúpenie v Moste. Berieme ich ako posily, veríme, že to svojimi výkonmi budú potvrdzovať aj na palubovke," informovala agentúru SITA športová riaditeľka HK Slávia Patrícia Horňáková. Obe nové akvizície by mali pomôcť v tíme Partizánskeho zaceliť dieru, ktorá vznikla v spojkovom rade po odchode Andrey Kertészovej do HK Slovan Duslo Šaľa.

V Partizánskom sa naďalej budú môcť spoľahnúť aj na služby dvoch skúsených hráčok - spojky Miriam Šimákovej a krídelníčky Zuzany Hollej. "S oboma sme dohodnutí, pokračujú u nás," dodala Horňáková. Káder družstva trénera Petra Olšavského doplnilo trio dorasteniek: Valentína Kapsová (ľavá spojka), Patrícia Gregušová (krídelníčka) a Veronika Gajdošová (pivotka).

SITA

Zdieľaj

Prečítané: 831x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max