Účastníci WHIL v sezóne 2017/2018

Slovensko Česká republika
Iuventa Michalovce DHK Baník Most
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha
Bemaco Prešov DHC Sokol Poruba
HK AS Trenčín DHK Zora Olomouc
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HC Zlín
  SHK Veselí nad Moravou       
  HK Hodonín
  TJ Sokol Písek

Vylosovanie

1. kolo
Piatok 1. september: SHK Veselí nad Moravou - HK AS Trenčín 36:29 (19:14). Sobota 2. september: HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - DHK Baník Most 20:41 (7:20), TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa 20:33 (11:15), Iuventa Michalovce - HK Hodonín 40:19 (19:9), DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba 23:23 (12:6). Nedeľa 3. september: DHC Slavia Praha - HC Zlín 30:28 (15:11). Voľno: Bemaco Prešov.

2. kolo
Sobota 9. september: HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most 27:30 (12:13), TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou 19:19 (10:14), HC Zlín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 31:21 (12:10), DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 20:21 (10:14), Bemaco Prešov - DHK Zora Olomouc 21:21 (8:8), HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce 26:39 (13:18). Voľno: HK Hodonín.

3. kolo Sobota 16. september: SHK Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 22:23 (11:14), Iuventa Michalovce - TJ Sokol Písek 33:27 (18:16), DHK Zora Olomouc - HK Hodonín 24:21 (11:11), DHK Baník Most - HC Zlín 35:22 (12:9).  Nedeľa 17. september: HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHC Sokol Poruba 21:27 (13:15). Piatok 3. november: DHC Slavia Praha - Bemaco Prešov 21:25 (8:11). Voľno: HK AS Trenčín.

4. kolo
Streda 20. september: DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most 19:19 (9:9). Piatok 22. september: Bemaco Prešov - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 38:25 (18:13), HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 28:21 (18:11), HK Hodonín - DHC Slavia Praha 20:28 (6:13), HK AS Trenčín - DHK Zora Olomouc 26:27 (14:14). Sobota 23. september: SHK Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 29:27 (18:13). Voľno: TJ Sokol Písek.

5. kolo
Piatok 6. október: DHC Slavia Praha - HK AS Trenčín 25:28 (20:15). Sobota 7. október: Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa 32:28 (15:10), HK Hodonín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 32:31 (20:17), DHK Baník Most - Bemaco Prešov 26:21 (13:9), DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek 25:23 (13:12). Nedeľa 8. október: HC Zlín - DHC Sokol Poruba 18:21 (11:9) Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

6. kolo
Streda 11. október: HK Hodonín - DHK Baník Most 29:35 (15:17). Piatok 13. október: SHK Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc 32:28 (16:16). Sobota 14. október: TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha 21:28 (10:17), ŠŠK SLŠ Prešov - HC Zlín 24:21 (11:9), HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba 26:19 (14:11), HK AS Trenčín - RK Sokol Bánovce nad Bebravou 33:30 (12:14). Voľno: Iuventa Michalovce.

7. kolo

Streda 18. október: DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou 34:28 (19:13). Sobota 21. október: DHC Sokol Poruba - ŠŠK SLŠ Prešov 20:23 (10:11), DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 24:23 (15:13), RMK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Sokol Písek 28:35 (16:18). Nedeľa 22. október: HC Zlín - HK Hodonín 23:20 (14:9). Streda 25. október: DHK Baník Most - HK AS Trenčín 29:21 (15:9). Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa.

8. kolo
Piatok 27. október: HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov 19:16 (12:8). Sobota 28. október: TJ Sokol Písek - DHK Baník Most 24:29 (11:15), Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 33:28 (18:17), HK Hodonín - DHC Sokol Poruba 16:39 (10:18), SHK Veselí nad Moravou - RMK Sokol Bánovce nad Bebravou 32:22 (14:8), HK AS Trenčín - HC Zlín 32:35 (15:16). Voľno: DHK Zora Olomouc.

9. kolo
Predohrávka 3. september: ŠŠK Prešov - HK Hodonín 30:23 (17:11). Sobota 4. november: HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Iuventa Michalovce 25:36 (15:19), DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa 28:29 (11:17), DHK Baník Most - SHK Veselí nad Moravou 30:24 (12:11), HC Zlín - TJ Sokol Písek 28:19 (13:12), DHC Sokol Poruba - HK AS Trenčín 24:21 (8:12).  Voľno: DHC Slavia Praha.

10. kolo
Streda 8. november: Iuventa Michalovce - DHK Baník Most 31:24 (18:10). Piatok 10. november: HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín 35:26 (21:15). Sobota 11. november:  TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba 20:26 (9:12), HK AS Trenčín - ŠŠK Prešov 26:28 (15:14), SHK Veselí nad Moravou - HC Zlín 32:24 (17:15), DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 24:25 (14:14). Voľno: HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

11. kolo
Štvrtok 16. november: HK Hodonín - HK AS Trenčín 32:25 (12:16), DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou 18:23 (8:12). Piatok 17. november: DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa 29:22 (11:10), ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek 31:22 (15:8), HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHK Zora Olomouc 26:34 (15:18). Sobota 18. november: HC Zlín - Iuventa Michalovce 24:37 (8:18). Voľno: DHK Baník Most.

12. kolo
Streda 3. január: DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most 20:24 (9:11). Piatok 5. január: Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 26:24 (13:10). Sobota 6. január: SHK Veselí nad Moravou - ŠŠK Prešov 25:20 (13:12), HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín 31:20 (13:10). Nedeľa 7. január: Sokol Písek - HK Hodonín 30:29 (16:12), DHC Slavia Praha - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11). Voľno: HC Zlín.

13. kolo
Streda 10. január: DHC Slavia Praha - DHK Baník Most 27:26 (15:16). Sobota 13. január: Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce 20:33 (10:16), HK AS Trenčín - TJ Sokol Písek 31:30 (14:12), HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slovan Duslo Šaľa 21:34 (10:16). Nedeľa 14. január: HK Hodonín - SHK Veselí nad Moravou 25:39 (11:17), HC Zlín - DHK Zora Olomouc 26:28 (13:12). Voľno: DHC Sokol Poruba.

14. kolo
Piatok 19. január: DHK Baník Most - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 30:22 (16:9). Sobota 20. január: HK Hodonín - Iuventa Michalovce 20:30 (8:17), DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc 24:11 (8:7), HK AS Trenčín - SHK Veselí nad Moravou 23:24 (12:9). Nedeľa 21. január:  HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek 43:26 (25:11), HC Zlín - DHC Slavia Praha 21:22 (10:12). Voľno: Bemaco Prešov.

15. kolo
Streda 24. január: DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa 24:23 (12:12), DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba 17:19 (9:12). Štvrtok 25. január: Iuventa Michalovce - HK AS Trenčín 42:28 (20:12). Piatok 26. január: DHK Zora Olomouc - Bemaco Prešov 20:13 (10:8). Sobota 27. január: HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC Zlín 26:24 (13:13), SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek 39:24 (18:9). Voľno: HK AS Trenčín.

16. kolo
Streda 31. január: HC Zlín - DHK Baník Most 24:31 (11:15). Sobota 3. február: TJ Sokol Písek - Iuventa Michalovce 20:41 (10:19), ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha 19:24 (8:12), HK Hodonín - DHK Zora Olomouc 20:38 (11:17), DHC Sokol Poruba - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 28:22 (16:11), HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou 35:29 (19:13) Voľno: HK AS Trenčín.

17. kolo
Streda 7. február: DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba 20:19 (11:9). Piatok 9. február: Iuventa Michalovce - SHK Veselí nad Moravou 36:24 (21:12). Sobota 10. február: HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 25:29 (15:14), DHK Zora Olomouc - HK AS Trenčín 27:23 (12:10), HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Bemaco Prešov 25:29 (11:16). Nedeľa 11. február: DHC Slavia Praha - HK Hodonín 32:25 (19:12).
Voľno: TJ Sokol Písek.

18. kolo
Nedeľa 4. február: HK AS Trenčín - DHC Slavia Praha 21:40 (9:21). Piatok 16. február: Bemaco Prešov - DHK Baník Most 23:31 (13:12). Sobota 17. február: TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 21:26 (10:16), HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 31:24 (16:12), HK Hodonín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 27:27 (10:13), DHC Sokol Poruba - HC Zlín 27:21 (14:8).
Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

19. kolo
Piatok 23. február: HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín 34:31 (20:15). Sobota 24. február: DHK Baník Most - HK Hodonín 35:23 (20:9), DHK Zora Olomouc - SHK Veselí nad Moravou 25:24 (11:6), DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa 24:24 (12:13). Nedeľa 25. február: HC Zlín - Bemaco Prešov 31:31 (13:18), DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek 30:17 (17:8).
Voľno: Iuventa Michalovce.

20. kolo
Sobota 3. marec: TJ Sokol Písek - Bánovce nad Bebravou 28:33 (11:19), SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 22:22 (12:12), HK Hodonín - HC Zlín 23:23 (9:14), Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 29:28 (14:14), HK AS Trenčín - DHK Baník Most 24:32 (6:19), ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba 21:18(11:9).
Voľno:
HK Slovan Duslo Šaľa.

21. kolo
Piatok 9. marec:
RMK Sokol Bánovce nad Bebravou - SHK Veselí nad Moravou 29:35 (15:20). Sobota 10. marec: DHC Sokol Poruba - HK Hodonín 18:18 (7:10), DHK Baník Most - TJ Sokol Písek 30:24 (15:13), ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa 21:31 (9:16). Nedeľa 11. marec: DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce 30:27 (17:14), HC Zlín - AS Trenčín 32:19 (17:5).
Voľno: DHK Zora Olomouc.

22. kolo
Piatok 16. marec 2018: Iuventa Michalovce - RMK Sokol Bánovce nad Bebravou 39:26 (19:15), HK AS Trenčín - DHC Sokol Poruba 25:28 (13:15). Sobota 17. marec 2018: HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc 25:28 (10:13), TJ Sokol Písek - HC Zlín 32:22 (15:10), HK Hodonín - ŠŠK Prešov 21:32 (11:17), SHK Veselí nad Moravou - DHK Baník Most 31:33 (9:19).
Voľno: DHC Slavia Praha.

23. kolo
Streda 28. marec: HC Zlín - SHK Veselí nad Moravou 27:31 (12:15), HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa 17:37 (8:20). Štvrtok 29. marec: DHK Baník Most - Iuventa Michalovce 34:29 (15:11), ŠŠK Prešov - HK AS Trenčín 31:16 (16:10), DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek 30:17 (13:8), DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 27:23 (10:12).
Voľno: HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

24. kolo
Piatok 6. apríl: HK AS Trenčín - HK Hodonín 25:26 (13:12). Sobota 7. apríl: TJ Sokol Písek - Bemaco Prešov 28:33 (12:17), SHK Veselí nad Moravou - DHC Sokol Poruba 21:22 (8:9), DHK Zora Olomouc - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 32:27 (12:13), Iuventa Michalovce - HC Zlín 41:30 (19:10), HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 20:20 (8:8).
Voľno: DHK Baník Most.

25. kolo
Piatok 13. apríl: HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa 25:29 (19:14). Sobota 14. apríl: HK Hodonín - TJ Sokol Písek 31:31 (16:14), DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 27:28 (13:16), DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc 31:23 (15:9), HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHC Slavia Praha 19:39 (9:19). Nedeľa 15. apríl: ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou 22:27 (10:16).
Voľno: HC Zlín.

26. kolo
Štvrtok 19. apríl: DHK Baník Most - DHC Slavia Praha (18.00 hod.). Sobota 21. apríl: HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (15.00 hod.), Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov (18.00 hod.), DHK Zora Olomouc - HC Zlín (18.00 hod.), SHK Veselí nad Moravou - HK Hodonín (18.00 hod.), TJ Sokol Písek - HK AS Trenčín (18.00 hod.).
Voľno: DHC Sokol Poruba.

Tabuľka po 25. kole

1. DHK Baník Most 23 20 1 2 679:550 41
2. DHC Slavia Praha 23 18 2 3 640:534 38
3. Iuventa Michalovce 23
18 0 5
756:596 36
4. HK Slovan Duslo Šaľa 23
16 2
5
662:547 34
5. DHC Sokol Poruba 24 12 4 8 564:502 28
6. SHK Veselí nad Moravou 23 13 2 8 648:597 28
7. DHK Zora Olomouc 23 13 2 8 587:563 28
8. ŠŠK Prešov 23
12
2
9
572:554 28
9. HC Zlín 23
5
2
16
581:639 12
10. HK Hodonín 23 3 4 16 543:707 10
11. TJ Sokol Písek 23 3 2 18 558:698 8
12. RMK Sokol Bánovce nad Bebravou 23 3 1 19 586:746 7
13. HK AS Trenčín 23 2 0 20 578:721 4

Výsledky WHIL sezóna 2016/2017






TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max